Tänavad linnajuhtide ootuses suletud?

Pühapäeva õhtul Kristiines Nõmme tee kandis jalutades juhtusin nägema omapärast vaatepilti. Vestlesin ka veidi kohalike Vindi tänava elanikega, et olukorda selgust tuua. Viimased nädalad oli ehitatud seal kandis olevaid sisekvartalite teid ja need korda tehtud, mis on loomulikult suurepärane ning igati vajalik ettevõtmine. Tähtajaks oli 5. september ja veel tähtaja õhtul kella poole üheteistkümne ajal pandi värsket asfalti maha, et kõik õigeks ajaks valmis saada.

Vindi

Pühapäeva õhtuks, kolm päeva hiljem, polnud aga tänavad jätkuvalt avatud ja keelumärgid sissesõiduks üleval, kuigi viimased päevad ei olnud ehitust enam toimunud ja silmnähtavat olid tänavad kasutusvalmis? Miks? Ei oska muud põhjust tuua, kui Soo tänava näide. Ilmselt ei olnud linnajuhid veel tänavate pidulikuks avamiseks aega leidnud ja seetõttu olid ka keelumärgid ikka veel üleval. Tuleb vist taas kohalikel inimestel ohjad haarata ja tänava avamine välja kuulutada. Nii hakkab ehk ka linnajuhtidel kohe jälle kiire ja inimesed saavad mugavalt liigelda.

See sissekande postitati kategooriasse Kristiine märksõnadega , . Lisa otselink järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Tere e-posti aadress ei avaldata. Vajalikud väljad on märgitud: *

*


*

Kasutada saab järgmisi HTML märksõnu: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>