Kristiine halduskogu pidas uue koosseisu esimese koosoleku

Kristiine_LOV_logoTäna õhtul kogunes oma esimesele koosolekule Kristiine linnaosa halduskogu, kuhu kuulub 5 sotsiaaldemokraati, 5 IRLi liiget ja 7 keskerakondlast. Tegu on heas mõttes kireva koosseisuga – meie hulgas on õppejõude, Riigikogu liikmeid, üliõpilasi ja palju teisi tublisid Kristiine inimesi.

Esimesel koosolekul valiti halduskogu esimeheks keskerakondlasest 11 poolthäälega Riigikogu liige Vladimir Velman ja mind valiti 13 poolthäälega halduskogu aseesimeheks.

Kolmanda päevakorrapunktina oli arutluses linnaosavanema kandidaadi osas arvamuse avaldamine. Kristiine linnaosavanema kandidaadiks oli esitatud Andrei Novikov, kes on meie linnaosa juhtinud alates 2011. aastast. Küsimuste voorus tekitas tulisemat arutelu taaskord linnaosa kultuurikeskuse teema, millest on räägitud nüüdseks juba aastaid. Kahjuks ei ole eriti lootust, et järgmise nelja aasta jooksul Kristiinesse kultuurikeskus või raamatukogu peaks kerkima.

Järgmine halduskogu koosolek toimub 17. detsembril kell 16 Kristiine linnaosavalitsuses ja kõik huvilised on sinna oodatud.

Kui kellelgi on küsimusi või ettepanekuid teemade osas, mida halduskogus käsitlema peaks, siis ootan neid huviga! Järgmisel koosolekul pannakse paika ka Kristiine halduskogu komisjonid ja nende juhid.

See sissekande postitati kategooriasse Kristiine, Poliitika. Lisa otselink järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Tere e-posti aadress ei avaldata. Vajalikud väljad on märgitud: *

*


*

Kasutada saab järgmisi HTML märksõnu: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>