Algavad Elva valla koalitsioonikõnelused

Reformierakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond ja Keskerakond alustavad täna Elva vallas koalitsiooniläbirääkimisi.

Koalitsioonikõnelustel keskendutakse Elva valla kui terviku arendamisele ja avatud valitsemisele. Eesmärk on moodustada professionaalne ja teotahteline meeskond, kes üheskoos võtavad vastutuse eelseisvate väljakutsete ees.

„Hea meel on tõdeda, et Reformierakonna, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ja Keskerakonna nimekirjades valituks osutunud volikogu liikmed esindavad kõiki valla piirkondi.  See annab parimad eeldused edaspidiseks Elva valla tasakaalustatud arenguks. Ootan läbirääkimistelt positiivset tulemust“, oli Reno Laidre optimistlik.

Marika Saar lisas: „Oluline on lähtuda avatud valitsemise põhimõtetest, luua ühte toimiv inforuum ning rääkida läbi kaasamise põhimõtted.“

„Koalitsioonikõnelustel on meie jaoks oluline, et Elva vald hoolitseks kõigi oma inimeste eest, me peame arvestama nii noorte kui ka eakatega“ sõnas Peeter Laasik.

Elva Vallavolikogus on kokku 29 kohta, milles Reformierakonna nimekiri on valmistulemuste põhjal esindatud kümne liikmega, Sotsiaaldemokraatlikule Erakonnale kuulub neli ja Keskerakonnale kaks vallavolikogu liikme kohta.

 

 

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


*