Ilus ja kutsuv Elva vald

Pildil Lea Tuvikene. 

Mõnus elukeskkond
Pöörame tähelepanu avaliku ruumi heakorrale ja haljastusele kogu vallas, toetame heakorratalguid. Paigutame avalikku ruumi juurde prügikaste ja pinke. Rajame eri vanuses lastele põnevaid mänguväljakuid. Leiame kohad kunsti eksponeerimiseks tänavatel, parkides ja väljakutel. Korraldame rändnäitusi kogu piirkonnas. Korraldatud peab olema jäätmevedu ning rajatud jäätmejaam. Edendame loodushoidliku eluviisi koduvallas ja oleme avatud headele külalistele.

Korrastame teed, valgustame tänavad
Oluline on, et teed oleksid kogu vallas korras ning hooldatud nii suvel kui talvel. Investeerime teedesse kõigis valla piirkondades. Paigaldame kaasaegse säästliku tänavavalgustuse inimeste liikumisteid arvestades.

Kasutame Võrtsjärve turismi edendamiseks
Toetame matkaradade, paadisadamate ja ujumiskohtade hooldust, vajadusel rajame uusi.

Lammutame tondilossid
Koostöös kinnisvaraomanikega otsime lahendusi, et kaoksid lagunenud hooned. Käivitame toetusprogrammi lagunenud ja mahajäetud hoonete lammutamiseks.

Tutvustame oma tugevusi
Elva vallas tuleb pöörata tähelepanu turismi arendamisele ning kohaturundusele. Ühises turundamises ja koostöös on võimalik pakkuda külalistele aktiivseid puhkevõimalusi. Usume, et teadlik mainekujundus toob juurde piirkonda külalisi, kuid paneb ka meie enda elanikke oma kodukoha üle uhkust tundma. Näeme arengupotentsiaali konverentsi- ja pereturismis. Kaardistame ja viidastame turismiobjektid. Toetame turismiturundust ja tootearendust. Julgustame, koolitame ja nõustame kodumajutuse pakkujaid.

 

 

 

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


*